سیستم فروشگاهی وبازاریابی مانا فایل ، یک طرح کارآفرینی است
با هدف درآمدزایی برای دانشجویان و پژوهشگران واساتید آموزشی
و اشتراک دانش دیجیتال بین کلیه اقشار جامعه 

همگی ما، در دوران دانشجویی و تحصیل، ساعت های زیادی صرف تهیه و نگارش مطالب درسی کرده ایم. مطالبی نظیر تهیه مقالات دانشجویی، ارائه های کلاسی، تدوین پروپوزال، ترجمه مقالات انگلیسی، تهیه پرسشنامه های مرتبط با کارهای تحقیقاتی، تهیه و تدوین گزارش کارآموزی، تهیه و تدوین پروپوزال، و …. این فایلهای باارزش، پس از گذراندن دروس مربوطه و کسب نمره نهایی، در کامپیوترهای اغلب ما بلااستفاده باقی مانده اند. با اشتراک گذاری این فایل ها جهت استفاده سایرین، علاوه بر کسب درآمد، می توانید در جهت کمک به سایر محققان و دانشجویان و بسط و گسترش دانش موجود گام بردارید. همچنین مانا فایل این امکان را به کاربران خود می دهد که در جهت افزایش ارزش معنوی کارشان، فایلهایشان را بصورت رایگان نیز با دیگران به اشتراک گزاشته و باعث محبوبیت خود بین نمام کاربران سایت شوند

همکاری بامانا فایل به 4 طریق امکانپذیر می باشد: 

۱ – ارسال وفروش فایل توسط شما. با عضویت در سایت و ارسال فایلهای خود از طریق پنل کاربری تان، فرآیند بازاریابی و فروش فایل های شما توسط تیم مانا فایل آغاز می گردد. سهم سایت از فروش فایل های شما، 30 درصد مبلغ تعیین شده توسط شماست و 70 درصد باقیمانده مربوط به پورسانت فروشنده و بازریاب است.

۲ – مشارکت در فروش فایل های خود و سایر کاربران. علاوه بر امکان فروش فایل های خود، شما می توانید با بازاریابی فایل های خود و سایر کاربران، به کسب درآمد نامحدود از اینترنت بپردازید. روشهای کسب درآمد از این طریق بسیار متنوع است و می توانید از لینک پایین با آنها آشنا شوید.  

3 – کسب سود از سیستم زیرمجموعه گیری عادی بدین صورت که شما با زیر مجموعه گیری و معرفی فایلهای سایت به دیگران از خرید زیرمجموعه هایتان پورسانت میگیرید .

4 – کسب درامد از سیستم زیرمجموعه گیری با پورسانت مستقیم بدین صورت که اشتراک های سایت رو به دیگران معرفی میکنید و در صورت عضو شدن اونها از مبلغ اشتراکشون به شما درصد تعلق میگیره که این روش محبوبترین روش بین کاربران مانا تا به الان بوده است .

لینک آموزش کسب درآمد از تمامی روشهای بالا – کلیک کنید

سیستم اطلاع رسانی ما

  • با فروش هر یک از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و پورسانت دریافتی شما در آن ذکر شده است
  • با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد. 
  • ودر نهایت در پنل کاربری خودتان میتوانید آمار تمام فروش ها و بازدیدهاتون رو بسنجید .

کاربران عزیز مانا فایل در صورت وجود هرگونه سوال میتوانند از طریق گفتگوی آنلاین یا از طریق تیکت و فرم انتقادات پیشنهادات با ما در میان بگذارید .


مانا فایل